received_734976663328061Η νέα ραδιοφωνική σεζόν ξεκινά και όλοι ετοιμάζουμε τις εκπομπές μας.

Φέτος το ESR φιλοξενεί μία διαφορετική ζώνη. Μία ζώνη στην οποία θα περιλαμβάνονται ζωντανές εκπομπές παλαιών μαθητών και βασικών μελών του ραδιοφώνου, οι οποίοι πλέον είναι φοιτητές. Αυτή θα είναι η All Star Zone!

Μία από αυτές τις εκπομπές είναι η This I.S. our show!

Μία εκπομπή διαφορετική από όλες τις άλλες. Μία εκπομπή με γέλιο, χιούμορ, μουσική και πολλή τρέλα…

Μουσικά και τεχνολογικά νέα, ο καιρός, “σαν σήμερα”, η άχρηστη πληροφορία της ημέρας αλλά και πολλά άλλα θέματα, είναι αυτά που θα μας απασχολήσουν.

Και το καλύτερο; Η συνέχιση του θεσμού “Αφιερωμένο Εξαιρετικά” θα είναι κάτι το οποίο θα περιλαμβάνεται σε μερικές εκπομπές μας… Ετοιμαστείτε να γράψετε τις αφιερώσεις σας στο chat και φυσικά τολμήστε να βγείτε στον αέρα της εκπομπής μας μέσω skype.

Κοντά σας κάθε Κυριακή 19:00 – 21:00 στην All Star Zone του European School Radio!!!

Σας περιμένουμε… Όχι μόνο εσάς, αλλά και τα μηνύματα σας στο chat!

Παρουσίαση: Ιωάννα & Σίμος