αφισα-φεστιβαλΑγαπητοί συνάδελφοι, φίλοι και συνεργάτες του European School Radio, του Πρώτου Μαθητικού Ραδιοφώνου,

η ημέρα που θα ξαναβρεθούμε όλοι μαζί αναδεικνύοντας τη δυναμική του ραδιοφώνου μας πλησιάζει.

Όσοι από εσάς δεν ετοιμάσατε τα διαδικαστικά της συμμετοχής σας, γρηγορείτε!

Για τα σχολεία της Αττικής θα είναι μια πιο απλή διαδικασία, εκπαιδευτικής επίσκεψης, με παράταση στο ωράριό της, ενώ για όλους τους υπόλοιπους ακολουθείται η διαδικασία της εκδρομής.

Μην ξεχάσετε να δηλώσετε τη συμμετοχή σας στην ειδική φόρμα στη σελίδα του Φεστιβάλ

Πολύ σύντομα θα αναρτηθεί και το πλήρες πρόγραμμα. Από τώρα όμως μπορούμε να σας πούμε ότι το Φεστιβάλ διαρκεί όλη τη μέρα, από το πρωί όπου θα στηθεί η έκθεση των ραδιοφωνικών ομάδων μέχρι αργά το απόγευμα με τη συναυλία των μαθητικών σχημάτων, και θα έχει εκδηλώσεις και ραδιοφωνικά δρώμενα στα οποία θα συμμετέχουμε όλοι.

Εμπρός, λοιπόν, ραδιοφωνατζήδες, δηλώστε τη συμμετοχή σας, ετοιμάστε το υλικό σας, στείλτε το σποτ για τον διαγωνισμό και ραντεβού στην Αθήνα.

One thought on “ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ”

1. Πάρα πολύ ωραία αφίσα!!!!!!!!!