Το 6ο ΔΣ Νίκαιας είναι έτοιμο για τη δυναμική είσοδό του στο European School Radio!!!!

Tην Κυριακή 20/12/15 στις 11.00πμBanner E1 και για μισή ώρα ακούστε τους μαθητές και τις μαθήτριες της Ε1 να σας μιλάνε για τις εμπειρίες τους από δύο ιδιαίτερες εκδρομές που πήγαν αλλά και τις δραστηριότητές τους κατά την Εβδομάδα του Κώδικα και την Εκπαιδευτική Εβδομάδα της Επιστήμης των ΥπολογιστώνBanner St!!! Αμέσως μετά, στις 11.30πμ οι μαθητές και οι μαθήτριες της Στ΄ τάξης μοιράζονται μαζί μας σκέψεις και συναισθήματα που αφορούν το προσφυγικό ζήτημα, αλλά και τις προτάσεις τους για Χριστουγεννιάτικες δραστηριότητες και θεάματα!!!

Οι μικροί μας ραδιοφωνατζήδες με τον δικό τους ιδιαίτερο τρόπο μας βάζουν στον κόσμο τους και είμαστε πολύ τυχεροί γι’ αυτό!!!

Μείνετε συντονισμένοι και απολαύστε τους!!!