Aκούστε την εκπομπή σας !

Προετοιμάσατε την εκπομπή σας με μεγάλο ενθουσιασμό και πλησιάζει η προγραμματισμένη μέρα και  ώρα μετάδοσής της στο European School Radio (βρείτε την στο πρόγραμμα). Ήδη παίζει  και στο διαφημιστικό σποτ της εκπομπής σας στον αέρα του ESR.
Καλέστε όλους τους φίλους και γνωστούς ή άγνωστους, συναδέλφους  ή συμμαθητές με όλους τους τρόπους (μη ξεχνάτε ότι μπορείτε να χρησιμοποιείτε για την προβολή της εκπομπής o ιστότοπος ESR, το facebook, το instagram, και το twitter).
Μαζευτείτε “γύρω” από τον Player του ESR web radio την ώρα της εκπομπής σας η και πολύ πιο πριν 🙂 και μιλήστε στο chat !
Αν δεν βρίσκεστε μπροστά στον υπολογιστή σας αλλά έχετε tablet ή smartphone τότε μπορείτε να “κατεβάσετε” το Εuropean School Radio app  και ακούσετε και να συζητήσετε με τον ίδιο τρόπο ή αναζητώντας το European School Radio στα applications TuneIn ή E-Radio.
ΣΗΜ: Σε περίπτωση που εξαιτίας τεχνικού θέματος στον σταθμό δεν μεταδοθεί η εκπομπή σας, θα φροντίσουμε σε συνεννόηση μαζί σας να το αναπληρώσουμε μεταδίδοντάς την, άλλη μέρα ή ώρα.
Καλή ακρόαση !
Μη ξεχνάτε να ακούτε τις εκπομπές των και των άλλων σχολείων αλλά και την επιλεγμένη μουσική του πρώτου μαθητικού ραδιοφώνου όλες τις ώρες !
… και ξανακούστε μια εκπομπή που χάσατε ή θέλετε να την απολαύσετε πάλι στο αρχείο εκπομπών του ESR (PodCast).