Elina Zaproudi

1. Sorry απάντησα παρακάτω.. ξαναγράφω:

1. Στο αρχείο παραγωγών  του σχολείου μου, πατώντας τις πληροφορίες (πλήκτρο (i) ) κάτω ακριβώς από το αρχείο της εκπομπής. Η εκπομπή έχει τίτλο Human Rights.

1. Καλημέρα, Νότη

Η δεύτερη εκπομπή του 4ου ΓΕΛ Σερρών έχει μεταφορτωθεί. Ενώ επέλεξα την κατηγορία κινηματογράφος-πολιτισμός-θέατρο που λογικά πρέπει να παίξει την Πέμπτη 10/12 στις πληροφορίες δείχνει ότι θα ακουστεί στις 13/12.. Επειδή η εκπομπή έχει να κάνει με την παγκόσμια ημέρα Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων θα θέλαμε να ακουστεί την Πέμπτη 10/12!

1. Η δεύτερη 15′ εκπομπή του 4ου ΓΕΛ Σερρών με θέμα την Παγκόσμια Ημέρα Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων, έχει μεταφορτωθεί!!!

1. Elina Zaproudi εγραψε μια ενημέρωση 8 years, 4 months ago

Επισυνάπτω τα 2 screenshots

1. Συνεχίζω και έχω πρόβλημα στην μεταφόρτωση του αρχείου της εκπομπής μας, η οποία θα έπρεπε να έχει μεταδοθεί σήμερα.. στην ζώνη 16:00-17:00!!!
      Χρησιμοποίησα 2 pc στο σχολείο μου το πρωί και τώρα τον σταθερό μου στο σπίτι για να ανεβάσω την 1η εκπομπή.. Αδύνατον.. Δείχνει ότι το αρχείο έχει μεταφορτωθεί (100%) και όταν πατάω αποθήκευση μου βγά…[Read more]

1. Elina Zaproudi became a registered member 8 years, 4 months ago