Μια και δεν καταφέραμε να βρούμε χρόνο να ετοιμάσουμε τη συμμετοχή μας στον διαγωνισμό “Καν’ το ν’ ακουστεί” βρήκαμε την εναλλακτική λύση… ‘Ετσι…

communication

Η ραδιοφωνική ομάδα του 1ου ΓΕΛ Βριλησσίων Vrilissia Vibes σας προσκαλεί να ακούσετε τη μουσική εκπομπή της, η οποία είναι αφιερωμένη στην επικοινωνία των ανθρώπων με διάφορα μέσα, από τον προφορικό λόγο μέχρι τα κινητά τηλέφωνα, αλλά και στην έλλειψη επικοινωνίας και τα προβλήματα που δημιουργούνται.

Μην ξεχάσετε να συνδεθείτε την Παρασκευή 17 Φεβρουαρίου από 10 μέχρι 11 το βράδυ.

Καλή ακρόαση!

3 thoughts on “Επικοινωνία”

1. Θαυμάσια η ιδέα σας, θα σας ακούσουμε

2. Είναι δυνατόν τα Vrilissia Vibes να μη συμμετέχουν στον Διαγωνισμό; Νομίζω όχι….
    Προλαβαίνετε μέχρι αύριο 23.59….
    Ξανασκεφτείτε το 🙂

1. Nada Veltsou says:

Πολύ θα θέλαμε να δηλώσουμε συμμετοχή στο διαγωνισμό, αλλά είμαστε Λύκειο… Οι μαθητές έχουν φορτωμένο πρόγραμμα από το σχολείο και από τα εξωσχολικά μαθήματα και άλλες δραστηριότητες. Με δυσκολίες, αλλά πολλή όρεξη, καταφέρνουμε να βγάλουμε την 15ήμερη εκπομπή. Δεν θέλαμε να είναι κάτι πρόχειρο. Γι΄αυτό καταλήξαμε στο 2 σε 1…. Άλλωστε είναι η πρώτη μας χρονιά στο ESR. Του χρόνου θα είμαστε καλύτεροι.