logoparatasiΛαμβάνοντας υπόψη τα αιτήματα πολλών συναδέλφων εκπαιδευτικών και μαθητών, καθώς και το γεγονός ότι πολλά σχολεία της Ελλάδας ήταν κλειστά μετά τα Χριστούγεννα εξαιτίας του χιονιά, η Οργανωτική Επιτροπή του Πανελλήνιου Μαθητικού Διαγωνισμού Ραδιοφωνικού Διαγωνισμού & Τραγουδιού “Κάν’ το ν’ ακουστεί 2017” αποφάσισε να δώσει παράταση στις υποβολές συμμετοχών για 1 εβδομάδα ακόμα!

Ακόμα κι αν δεν είχατε σκεφτεί μέχρι στιγμής να συμμετέχετε, λόγω της πιεστικής προθεσμίας, τώρα σας δίνεται η δυνατότητα να στείλετε κι εσείς το δικό σας ραδιοφωνικό μήνυμα ή να προετοιμάσετε καλύτερα το τραγούδι σας!

Σας περιμένουμε, λοιπόν, με τις ευφάνταστες συμμετοχές σας στον διαγωνισμό “Καν’ το ν’ ακουστεί 2017”μέχρι τις 17 Φεβρουαρίου 2017!