esrsurveyΑγαπητοί συνάδελφοι, μέλη του μαθητικού ραδιοφώνου,

θα εκτιμούσαμε απεριόριστα την συμβολή σας στην διεξαγωγή έρευνας για το μαθητικό ραδιόφωνο έτσι ώστε να προκύψουν τεκμηριωμένα συμπεράσματα σε ερευνητικά ερωτήματα σχετικά με το κατά πόσο το European School Radio επηρεάζει τα κίνητρα των μαθητών για μάθηση και με την δυνατότητα αξιοποίησής του ως εκπαιδευτικό εργαλείο.

Η έρευνα γίνεται στο πλαίσιο του Μ.Π.Σ. “Επιστήμες της Εκπαίδευσης και της Δια Βίου Μάθησης, με κατεύθυνση Νέες Τεχνολογίες της Πληροφορικής στην Εκπαίδευση” του Πανεπιστημίου Μακεδονίας και τα αποτελέσματά της θα αξιοποιηθούν στην εξέλιξη του μαθητικού ραδιοφώνου.

Παρακαλούμε απαντήστε στο παρακάτω ερωτηματολόγιο και προωθήστε το σε όσους εκπαιδευτικούς γνωρίζετε ότι έχουν συμμετάσχει ή συμμετέχουν στο European School Radio.

Άνοιγμα ερωτηματολογίου σε νέα καρτέλα.