3oPanFestivalMathRadiofΣυγχαρητήρια!

σε όλα τα σχολεία, μαθητές μαθήτριες και εκπαιδευτικούς που με τόση χαρά προσήλθαν στην Αθήνα , στο 3ο Πανελλήνιο Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου.

σε όλους τους διαγωνιζόμενους στο “Κάντο ν’ακουστεί ” 2016 για τις εξαιρετικές συμμετοχές τους και σε όλους αυτούς που διακρίθηκαν

σε όλους όσους αγαπούν το ραδιόφωνο και συμμετείχαν και φέτος στο european School Radio….

Είστε ο  μόνος λόγος που συνεχίζουμε με αγάπη, πίστη και αφοσίωση!

ραντεβού του χρόνου, στο 4ο Πανελλήνιο Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου και

τον “Κάντο ν’ακουστεί 2017”

3οΦεστ

7 thoughts on “Συγχαρητήρια σε όλα τα σχολεία και τις ραδιοφωνικές Ομάδες!”

1. ΝΙΚΟΣ says:

Ποια σχολεία διακρίθηκαν στο διαγωνισμό;

1. Πολύ σύντομα θα αναρτηθούν στην ιστοσελίδα του Φεστιβάλ.
      Μόλις σήμερα επιστρέψαμε από Αθήνα και ετοιμάζουμε την δημοσίευση !

1. ΝΙΚΟΣ says:

Ευχαριστώ!

2. Ευχαριστούμε αυτούς που το άρχισαν, και το συνεχίζουν με πάθος…

3. Μπράβο σε όλους όσους οραματίστηκαν, οργάνωσαν και υποστήριξαν και βέβαια και σε όσους συμμετείχαν σ’ αυτή την ωραία γιορτή.

1. Παντελής says:

Θα δημοσιευθούν τα αποτελέσματα του διαγωνισμού, ώστε να τα μάθουν και όσοι εκτός Αττικής δεν παραβρέθηκαν τη Δευτέρα στην Αθήνα?

1. Και βέβαια θα ανακοινωθούν επίσημα με δελτίο τύπου και ειδική σελίδα στο site του φεστιβάλ το οποίο ετοιμάζεται και θα είναι έτοιμο σήμερα !